TZB info

portál pro stavebnictví, úspory energií a technická zařízení budov - aktuální informace z oborů vytápění, větrání a klimatizace, voda a kanalizace, obnovitelná energie, výtahy, elektrotechnika
  1. Přinášíme stručné seznámení s návrhem nařízení vlády o podmínkách použití finančních prostředků Státního fondu rozvoje bydlení formou úvěru poskytovaného na energetickou modernizaci bytových domů, který předložilo Ministerstvo pro místní rozvoj.
  2. Koupelna zařízená ve venkovském stylu přímo dýchá inspirací přírodou. Kromě dřevěných dekorů v ní najdete honosnou samostatně stojící vanu, dřevěný nábytek s patinou nebo obklady s dekory dřeva a kamene.
  3. Změnu spotřebitelského chování potvrdil i aktuální průzkum, který si nechala zpracovat společnost PKS okna. Průzkum odhalil i řadu dalších trendů.
  4. Grundfos čerpadla řady ALPHA zahrnují kompletní škálu oběhových čerpadel pro systémy vytápění a cirkulace teplé vody v rodinných domech a malých komerčních budovách.
  5. Zdroje vody jsou stále vzácnější a její kvalita klesá. Aby se vypořádala s těmito problémy, vyvinula společnost Wilo solární čerpadlo do vrtu jako samostatné řešení.